Pozycjonowanie stron internetowych

pozycjonowanie stron Gdynia

Oprócz wspomnianych linków sponsorowanych jest jeszcze pozycjonowanie stron. Wybierając pozycjonowanie stron internetowych (SEO) nie musisz płacić za kliknięcia, które są coraz droższe. Reklama w wyszukiwarce google jest najbardziej efektywna i co naważniejsze mierzalna, nie ważne czy zdecydujemy sie na PPC czy SEO. Pozycjonując strony internetowe zawsze działamy zgodnie z wytycznymi Google.

Naszą ulubioną wyszukiwarką jest Google, które w naszym kraju posiada ponad 97% udziału i korzysta z niej ponad 18 milionów Polaków - Twoich potencjalnych klientów. Pozycjonowanie jest nie tylko dla firm, które działają już długo na rynku, ale także dla nowopowstałych i tych, które dopiero powstaną. Płatność jest tylko za efekt: pierwsza strona wyników wyszukiwania - oznacza to, że możesz zaplanować ile chcesz wydawać na SEO.


Jeśli chcesz się dowiedzieć o koszt usługi zapraszamy do cennika pozycjonowania. Polecamy także nową usługę od 1 lutego 2013 SEO Pakiety, czyli pozycjonowanie bez umowy i miesięcznego abonamentu.